Wiata rowerowa z drewna na 15 rowerów "Larisa"

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Megaandrea
Kod produktu: WRODRPKLA15
Pin It

Opis

Wiata rowerowa na 15 rowerów ze ścianami drewnianymi.

Wiata o konstrukcji z ocynkowanego ogniowo profilu stalowego o przekroju 50x50 mm, wypełnienie ścian to impregnowana deska z drewna iglastego. Deska ma grubość 20 mm, szerokość deski 80 mm.

Konstrukcja wiaty jest zrobiona z ocynkowanych ogniowo profili stalowych, poszycie dachowe jest z poliwęglanu komorowego grubości 8 mm. Poliwęglan ma powłokę odporną na promieniowanie UV. Dach jest wykończony listwami aluminiowymi. Wiata prezentuje się estetycznie i efektownie, pasuje do każdego typu zabudowy.

Wiata ma dach prosty jednospadowy.

Wiata rowerowa w podstawowej wersji jest ocynkowana ogniowo, możemy pomalować wiatą na wskazany kolor z palety RAL.

 

Wiata na 15 rowerów wymiary:

 

 Wysokość wiaty:

 2,1-2,3 m

 Szerokość wiaty:

 6,3 m (przy zastosowaniu stojaka szeregowego)

 Głębokość wiaty:

 2,2 m (dach 2,5 m)

 Konstrukcja wiaty:

 profil stalowy 50x50x2; profil stalowy 30x30x1,5

 Konstrukcja zadaszenia:

 profil stalowy 50x50x2; profil stalowy 50x30x2

 Wypełnienie ścian:

 impregnowana deska drewna iglastego 20x80

 Poszycie:

 poliwęglan komorowy grubości 8 mm

 Zabezpieczenie przed korozją:

 ocynk ogniowy (opcjonalnie malowanie)

 Sposób montażu:

 przykręcenie do podłoża lub wbetonowanie

 

Przedstawiona oferta dotyczy wiaty na 15 rowerów. Produkujemy również:

Wiaty na 5 rowerów- wymiary 2,2x2,1m (przy zastosowaniu stojaków szeregowych)

Wiaty na 10 rowerów w wymiarach 2,2x4,2 m (przy zastosowaniu stojaków szeregowych)

Wiaty na 10 rowerów w wymiarach 2,2x5 m (przy zastosowaniu stojaków typu U)

Wiaty na 16 rowerów w wymiarach 2,2x8 m (przy zastosowaniu stojaków typu U)

Wiaty na 20 rowerów w wymiarach 2,2x6,3 m (przy zastosowaniu stojaków szeregowych)

 

*Podane ceny dotyczą wiaty bez stojaków. 

Dostawa

Koszt dostawy liczymy jako 2 zł za 1 km od 38-400 Krosno do miejsca docelowego. Opcjonalnie możemy wykonać montaż wiaty rowerowej. Montaż wiaty może być poprzez przykręcenie do podłoża (kotwy) lub wbetonowanie (osadzenie w bloczkach betonowych ok. 30x30x40 cm). Koszt montażu jest wyceniany indywidualnie dla każdej wiaty.

Gwarancja na wiatę rowerową to 24 miesiące.

Termin realizacji zamówienia do 6-8 tygodni od zapłaty zaliczki. W sprawie wyceny wiat w innych wymiarach proszę o kontakt e-mail: info@megaandrea.pl

Wiaty rowerowe

Wiaty rowerowe stwarzają bezpieczną przestrzeń dla cyklistów, którzy mogą w komfortowy sposób przymocować swój rower w bezpiecznym miejscu. Sprawdzą się idealnie w pobliżu miejsca pracy, przy szkole lub przy domu.

Wiaty ze ścianami z drewna są wykonane ze ścian wypełnionych impregnowaną deską z drzewa iglastego. Konstrukcja wiaty wykonana jest z ocynkowanego ogniowo profilu stalowego. Poszycie dachowe jest odporne na promieniowanie UV. Dach wiaty jest prosty i jednospadowy. Bazowo wiata rowerowa jest ocynkowana ogniowo, jednak może zostać pomalowana na kolor wskazany przez klienta. Projekt wiaty jest estetyczny i efektowny, co pozwala na umieszczenie jej w dowolnej przestrzeni z gwarancją dopasowania.

W ofercie sklepu dostępne jest kilka wariantów produktu, zależnych od ilości rowerów, które wiata rowerowa ma pomieścić. Obecnie sklep produkuje wiaty rowerowe na 5, 10, 15 lub 16 rowerów. Szerokość wiaty jest zależna od wybranego typu stojaków. Sklep oferuje zastosowanie stojaka szeregowego lub stojaka typu U.

Stojak szeregowy pozwala na zredukowanie szerokości wiaty, ponieważ pozwala na ustawienie dużej ilości rowerów w jednym miejscu. Jest to uniwersalny wybór spełniający wymagania wielu klientów. Stojak jest zabezpieczony przed korozją, ocynkowany ogniowo. Pomimo tego, że stojak ocynkowany ogniowo jest podstawową wersją kolorystyczną, to na życzenie klienta stojak może zostać pomalowany na indywidualnie dobrany kolor. Stalowy stojak szeregowy pozwala na jednoczesne parkowanie nawet pięciu rowerów.

Stojak typu U jest bardziej nowoczesny i jest skierowany do klientów, którzy nie lubią banalnych rozwiązań. Wymaga on większej szerokości wiaty oraz mieści tylko dwa rowery. Jest to mniej optymalne rozwiązanie, jednak nadrabia niesamowitym designem. Produkt jest przygotowany pod betonowanie lub przykręcenie do podłoża

Rowery oprócz stojaków potrzebują solidnej wiaty, która ochroni je przed zjawiskami atmosferycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu w celu znalezienia najbardziej odpowiedniego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl