Stojak rowerowy U 80x80- ocynkowany ogniowo

Cena brutto: 224,90 zł 224.90
Cena netto: 182,85 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Megaandrea
Kod produktu: SURO80x80
Pin It

Opis

 

 Wysokość stojaka:

 80 cm (w wersji do zabetonowania 110 cm) 

 Szerokość stojaka:

 80 cm

 Materiał:

 rura o średnicy 48,3 mm, 

 Grubość rury:

 2 mm

 Ilość stanowisk:

 2- parkowanie dwustronne

 Zabezpieczenie przed korozją:

 ocynk ogniowy; opcjonalnie malowanie

 Sposób montażu:

 przykręcenie do podłoża lub wbetonowanie

 

Oferujemy stojaki U ocynkowane również w rozmiarach 60x80 i 100x80

Produkujemy również stojaki typu U z profili ze stali czarnej i z profili ze stali nierdzewnej.

Ten rodzaj stojaka jest najczęściej spotykanym rodzajem stojaka, ponieważ jest prosty i wygodny w użyciu. Stojak U- kształtny pozwala zaparkować rowery z obu stron.

Stojak rowerowy typu U jest wykonany z rury stalowej o średnicy 48,3 mm, grubość rury to co najmniej 2 mm! Oferujemy stojak w wersji do montażu przez przykręcenie (kołkami rozporowymi lub kotwami) bezpośrednio do podłoża lub w wersji do osadzenia w betonie.

Zalecamy montowanie stojaków w odległości 80-120 cm od siebie, żeby umożliwić swobodny dostęp do rowerów z obu stron stojaka. Stojak musi być zabezpieczony przed korozją w związku z tym został ocynkowany ogniowo.

Koszt wysyłki dla ilości 1-3 stojaki to 70 zł brutto; 4-6 stojaków to 134 zł brutto; dla ilości powyżej 6 szt. koszt wysyłki to 187 zł- wysyłka na palecie Euro.

Realizacje.

Stojak rowerowy U 80x80

Stojak rowerowy U 80x80 jest najczęściej spotykanym stojakiem, głównie ze względu na prostotę wykonania, a także dużą trwałość na uszkodzenia. Stojak zrobiony jest ze stalowej rury o średnicy 48,3 mm, a jej ścianki mają aż 2 mm grubości. Odpowiednie wymiary rur zapewniają bardzo dużą wytrzymałość i gwarancję wytrzymałości na lata.

Stojaki są ocynkowane ogniowo, co zapewnia im odporność na warunki atmosferyczne, a także zmniejsza ryzyko zarysowań. Dodatkowo możemy pomalować stojak, aby wpasował się w design otoczenia. Montaż jest bardzo prosty i intuicyjny, stojaki należy przykręcić kołkami rozporowymi lub kotwami bezpośrednio do podłoża, lub w innej wersji stojaka osadzić bezpośrednio w betonie.
Zaleca się montaż stojaków w odległości 80-120 cm od siebie, aby umożliwić parkowanie dwóch rowerów przy jednym stojaku.
Oferujemy także wykonanie stojaków typu U z profili ze stali czarnej lub stali nierdzewnej, wszystko zależy od potrzeby klienta.
Nasze stojaki to gwarancja najlepszej jakości i wytrzymałości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl