Ławka stalowana malowana z oparciem "Weria"

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ławka stalowa

Ławka jest nieodzownym elementem wystroju miejskiego. Jej rola jest ważna, szczególnie w miejscach często uczęszczanych przez mieszkańców, turystów lub osoby uprawiające sport.

Istnieje wiele typów ławek, a ich podział zależy głównie od tego, w jakim miejscu zostały umieszczone. Wśród nich można wyróżnić trzy najważniejsze rodzaje ławek, takie jak miejskie, ogrodowe lub parkowe.

Wszystkie ławki zróżnicowane są dodatkowo pod względem budowy i materiału, z jakiego są wykonane.
Ze względu na dominujący w ostatnim czasie styl miejski dużym powodzeniem cieszą się ławki nowoczesne. Umieszczane są one najczęściej w architekturze miast.

Ławka stalowa malowana z oparciem

Doskonałym przykładem tego modelu jest ławka stalowa malowana z oparciem "Weria".
Ławka cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją formę i wysoką jakość wykonania. Wykonana jest ze stalowego profilu, który malowany jest natryskowo. Dzięki tej technice produkcji ławka zachowuje swoją nienaruszoną formę przez długi czas.

Dodatkowym i niezwykle istotnym atutem ławki stalowej "Weria" jest umiejscowienie po jej bokach stojaków rowerowych. Są one zamontowane zgodnie z osią ławki, dzięki czemu rowery można parkować wzdłuż alejek parkowych czy chodników miejskich. Jest to niezwykle praktycznie rozwiązanie, ponieważ rowery ustawione w ten sposób zajmują o wiele mniej miejsca i nie blokują przejścia.
Każda ławka stalowa "Weria" posiada możliwość zaparkowania ośmiu rowerów. Dzięki zastosowaniu tego typu stojaków nie ma konieczności montowania osobnej konstrukcji dedykowanej rowerom.

Montaż ławki stalowej "Weria" jest niezwykle prosty. Jej konstrukcja jest lekka i bez problemu umożliwia przykręcenie ławki do podłoża, co zapewnia jej stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Ponadto wymiary ławki sprawiają, że znakomicie sprawdzi się podczas użytkowania w parkach lub przestrzeni miejskiej.

Specyfikacja techniczna ławki:

Długość/szerokość ławki 200 cm / 29 cm
Wysokość całkowita ławki 83 cm
Wysokość siedziska (od podłoża) 45 cm
Metoda malowania Natryskowo
Materiał Profil stalowy
Ilość miejsc na rowery+ szerokość miejsca na koło 4 (po dwa z każdej strony), miejsce na koło 6 cm
Sposób montażu Do przykręcenia/wolnostojąca
Waga 55 kg

Dzięki zastosowaniu stojaków wzdłuż osi ławki rowery można parkować równolegle do alejek parkowych czy ścieżek rowerowych.
Ławka o lekkiej i jednocześnie stabilnej konstrukcji.

Wysyłka kurierem lub odbiór osobiście, natomiast koszt wysyłki zależy od ilości zamówionych produktów.

Możemy wykonać inne elementy małej architektury o zbliżonym wyglądzie, m.in. kosze na śmieci. Zachęcam do zapoznania się z innymi ławkami.

Zachęcamy do kontaktu w formie e-mail info@megaandreea.pl telefoniczny lub przez facebook.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl