• Producent wiat rowerowych

  • Producent wiat na rowery

Polecane produkty

Stojak rowerowy U z kątownika "Poros" rozmiar 80x80, malowany Stojak rowerowy U z kątownika "Poros" rozmiar 80x80, malowany
Producent: Mega Andrea
Cena:

390,00 zł

Cena netto: 317,07 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U z profilu "Pireus" rozmiar 80x80, malowany Stojak rowerowy U z profilu "Pireus" rozmiar 80x80, malowany
Producent: Mega Andrea
Cena:

480,00 zł

Cena netto: 390,24 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U 100x80- ocynkowany ogniowo Stojak rowerowy U 100x80- ocynkowany ogniowo
Producent: Mega Andrea
Cena:

234,00 zł

Cena netto: 190,24 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U 80x80- ocynkowany ogniowo Stojak rowerowy U 80x80- ocynkowany ogniowo
Producent: Mega Andrea
Cena:

224,90 zł

Cena netto: 182,85 zł

Stojak rowerowy U 60x80- ocynkowany ogniowo Stojak rowerowy U 60x80- ocynkowany ogniowo
Producent: Mega Andrea
Cena:

194,00 zł

Cena netto: 157,72 zł

zobacz więcej
Wiaty rowerowe- producent

Wiaty i stojaki rowerowe

Rosnąca popularność środka transportu, jakim jest rower sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw oraz miejsc o charakterze publicznym decyduje się na montaż wiat rowerowych. Tego typu mała architektura zapewnia dużą wygodę oraz bezpieczeństwo każdemu, kto zdecyduje się przemieszczać za pomocą ekologicznego środka transportu, jakim jest rower.

Wygoda i zwiększone bezpieczeństwo

Przemieszczanie się rowerem może okazać się dużo szybszą formą transportu niż rower czy prywatny samochód, które mogą utknąć w korkach. Jednak wiąże się on ze zdecydowanie większymi utrudnieniami jeśli chodzi o pozostawienie roweru u celu podróży. Z autobusu po prostu się wysiada, samochód - zamyka się na klucz. Jednak co zrobić z rowerem?

Obecnie, w związku ze zwiększonym ruchem w tym zakresie, coraz częściej można spotkać stojaki i wieszaki rowerowe na ścianach budynków, a także specjalne wiaty - przeznaczone na przykład dla klientów określonych sklepów bądź pracowników firm. Taka opcja, w połączeniu ze specjalną przypinką, daje możliwość zabezpieczenia roweru na wypadek, gdyby komuś zanadto wpadł w oko.

Jednak jeśli mowa o bezpieczeństwie, wiata rowerowa nie chroni tylko przed kradzieżą. To także zdecydowanie lepsze rozwiązanie, dzięki któremu rower nie jest wystawiony na bezpośrednie oddziaływanie warunków atmosferycznych. To oznacza, że na przykład opady deszczu nie spadają bezpośrednio na niego i, co za tym idzie - ryzyko wystąpienia korozji maleje. Jednocześnie, rower pozostawiony w przypadkowym miejscu - nawet jeśli nie zostanie skradziony - stanowi potencjalne zagrożenie dla przechodniów. Może się przewrócić samoistnie bądź zostać ściągnięty na siebie przez ciekawskie dziecko. Bez względu na to, czy wina leży po stronie właściciela roweru, czy kogoś, kto został nim przygnieciony - niezaprzeczalne jest, że rower wpięty w specjalny stojak po prostu nie ma prawa się przewrócić ze względu na wstawienie go w odpowiednio przygotowane stanowisko.

Doskonała jakość

Gwarantujemy Państwu, że nasze wiaty oraz stojaki rowerowe są wykonane z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. To zapewnia ich najwyższą trwałość, a także ochronę przed uszkodzeniami. Odpowiednio konserwowane, nasze produkty mogą służyć przez długie lata bez jakiegokolwiek ryzyka.

W wiatach oraz wieszakach i stojakach stosujemy mocne łączenia, które są w stanie wytrzymać obciążenie określonej ilości rowerów. Użytkowane zgodnie z przeznaczeniem z pewnością nie ulegną uszkodzeniu i zapewnią odpowiednie podparcie dla pojazdów jednośladowych, jakimi są rowery.

Możliwość wyboru spośród wielu opcji sprawia, że każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom. Posiadamy mniejsze i większe wiaty, a także wieszaki o różnych rozmiarach. Stojaki na rowery mogą obejmować różne ilości stanowisk, a także być wykonane w rozmaity sposób. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się również elementy małej architektury, takie jak ławki, które można dopasować wyglądem do stanowisk rowerowych oraz koszów na śmieci. Tym samym istnieje możliwość stworzenia spójnego krajobrazu.

Wiata na rowery producent

Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania

Wiaty rowerowe, które są dostępne w naszej ofercie, łączą wysoką jakość wykonania z nowoczesnym designem. To drugie ma niebagatelne znaczenie, by wiata mogła wpisać się w klimat otoczenia i współkomponować się z nim. Niezależnie od tego, w jakim miejscu jest umieszczona wiata — minimalistyczny design sprawia, że wygląda estetycznie i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Wiata na rowery producent — produkty, które spełnią Twoje oczekiwania

Jako wiodący producent wiat rowerowych oferujemy produkty w klasycznych i nowoczesnych wzorach, które charakteryzuje solidność wykonania. Jeśli szukasz czegoś odpowiedniego do przestrzeni miejskiej lub obok budynku — nasze wiaty idealnie spełnią Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści zaprojektują wiatę idealną do każdego miejsca, która łączy możliwość ochrony rowerów nawet przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi z nowoczesnym designem. W ofercie posiadamy wzory klasyczne, jak i nowoczesne z ciekawą i niebagatelną ornamentyką i wzornictwem. Nie jest nam straszny żadne projekt i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta.
Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, solidność i estetyka, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Realizujemy różnorodne projekty i szczególnie cenimy sobie kontakt z klientem i wzajemne zrozumienie oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Razem stworzymy idealną wiatę do przestrzeni miejskiej, jak i tej, która znajdzie zastosowanie w otoczeniu domu lub na prywatnej posesji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl