Wiaty śmietnikowe

Wiata śmietnikowa to istotny element każdego osiedla. Wiaty są wolnostojącymi osłonami - są znacznie bardziej praktyczne niż pomieszczenia śmietnikowe wewnątrz budynków. Pozwalają na zachowanie czystości, są znacznie bardziej higieniczne i zapewniają mieszkańcom łatwy dostęp do śmietnika. Zadaniem wiaty jest ochrona pojemników na śmieci przed czynnikami atmosferycznymi. Pełni ona również funkcję estetyczną - pojemniki są zebrane w jednym miejscu, a odpowiednio dopasowana wiata stanowi spójną z resztą budynków konstrukcję.

Wiaty śmietnikowe


Nasze wiaty śmietnikowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe i odporne na zniszczenia powodowane czynnikami zewnętrznymi. W ofercie są osłony śmietnikowe wykonane z różnych materiałów, jednak najczęściej są to konstrukcje stalowe. Do wykończenia wiaty mogą też być użyte elementy drewniane i poliwęglan. Zarówno konstrukcja stalowa z siatką stalową i blachą trapezową, jak i konstrukcja stalowa z bokami drewnianymi i poliwęglanowym dachem będą stanowić trwałą i estetyczną osłonę. Stal stanowi jeden z bardziej wytrzymałych materiałów, któremu nie grozi śnieg, mróz, wysokie temperatury czy deszcz. Poliwęglan przepuszcza światło. Natomiast drewno doskonale komponuje się z nowoczesnymi osiedlami. Specyfika materiałów jest różna i dostosowana jest do potrzeb zamawiających.

Osłony śmietnikowe 


Osłony śmietnikowe wykonywane są na specjalne życzenie klienta z wybranych materiałów i w określonej wielkości. Proponowane wiaty mają wielkość dostosowaną do liczby pojemników na śmieci i obszaru jakim dysponuje dana wspólnota mieszkaniowa. Klient ma wpływ na ostateczny wygląd wiaty, a projekt dostosowywany jest do wymagań i możliwości finansowych klientów.

Zabudowa śmietników osiedlowych


Zabudowa śmietników osiedlowych wymaga wprawy i doświadczenia - proponujemy najwyższej jakości usługi, szybką realizację i dostosowanie projektu do wymagań klientów. Nasze wiaty śmietnikowe zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Liczne realizację i zbudowane przez lata portfolio świadczą o naszych umiejętnościach w realizowaniu projektów małej architektury.

Atrakcyjne wizualnie wiaty śmietnikowe

Dbamy o to, żeby wszystkie wiaty były nie tylko funkcjonalne i trwałe, lecz także atrakcyjne wizualnie. W tym celu stosujemy wysokiej jakości materiały, które pozwalają zrealizować każdy, nawet najbardziej oryginalny projekt śmietnika.

Spójne aranżacje

Osiedla czy podwórka wyposażone w nasze wiaty śmietnikowe są przestrzeniami niezwykle spójnymi. Przygotowujemy dostosowany do preferencji projekt śmietnika osiedlowego. Zależy nam na zapełnieniu przestrzeni miejskiej małą architekturą w nowoczesnym wydaniu. Korzystamy z ciekawych zestawień kolorystycznych, proponujemy różne faktury i desenie.

Pomysły dostosowane do oczekiwań

Dbamy o różnorodność, tak żeby zarówno nowoczesne osiedla z patio, jak i stare kamienice z klimatycznymi podwórkami mogły skorzystać z naszych rozwiązań. Tworzymy projekty śmietników o kompaktowych wymiarach, a także bardziej przestronne realizacje. Wszystkie projekty tworzone są przy wykorzystaniu współczesnych technologii, tak żeby zapewnić trwałość i jakość. Aranżacja i design są dla nas ważne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl