Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wieszaki na rowery h

Rower jest bez wątpienia jedną z najwygodniejszych form transportu. Nie tylko nie prowadzi do zanieczyszczenia środowiska, ale również pozwala uniknąć stania w korkach i nie jest tak kosztowny w naprawach jak samochód. Jednak nie zawsze posiadamy w domu dość przestrzeni na jego przechowywanie, a stojak na rowery również zajmuje sporo miejsca.

Aby ułatwić (a często wręcz umożliwić) Państwu przechowywanie pojazdu, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, jeśli chodzi o wieszaki na rowery. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają bezpieczne podwieszenie właściwie każdego modelu roweru na ścianie. To znaczna oszczędność miejsca, bowiem sami wybieramy wysokość, na jakiej umieścimy pojazd. Można go zawiesić bardzo nisko, tak, by dostęp do niego był łatwy lub wysoko - w sposób, który pozwala na oszczędzenie powierzchni przy podłodze. W obydwu przypadkach nie zachodzi żadne ryzyko, że odpowiednio zamontowany wieszak spadnie lub przechyli się, zrzucając rower.

Wieszak na rower

Wieszaki na rowery mogą być stosowane w prywatnych domach, gdzie nie ma dość miejsca na inną formę przechowywania roweru bądź w zakładach pracy. W obydwu przypadkach należy zadbać o bezpieczne ich zawieszenie, które umożliwi swobody dostęp do roweru i jednocześnie pozostawi podłogę wolną.

Nasze produkty zostały wykonane ze stalowej rurki poddanej zabiegowi ocynkowania ogniowego. To chroni ją przed korozją i dalszymi uszkodzeniami, dzięki czemu wieszak jest zawsze bezpieczny zarówno dla roweru, jak i jego użytkownika. W zależności od wybranego modelu, możliwe jest umieszczenie na wieszaku jednego bądź większej ilości rowerów. Pamiętaj, że jeśli posiadasz kilka pojazdów - lepszą oszczędność przestrzeni zapewnisz sobie, kupując model przeznaczony do podwieszania większej ilości rowerów jednocześnie niż kilka produktów przeznaczonych do pojedynczego przechowywania pojazdów. Produkty są przeznaczone do samodzielnego przykręcenia.

W razie pytań bądź wątpliwości - zachęcamy do kontaktu w dowolnie wybranej formie.

Wieszaki na rowery

Stojak ścienny na rower 2 stanowiska Stojak ścienny na rower 2 stanowiska
Producent: Megaandrea
Cena:

290,00 zł

Cena netto: 235,77 zł

szt.
zobacz więcej
Wieszak na rower do garażu Wieszak na rower do garażu
Producent: Megaandrea
Cena:

360,00 zł

Cena netto: 292,68 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl