Opcje przeglądania
Cena
Wiata rowerowa z drewna na 10 rowerów "Larisa" Wiata rowerowa z drewna na 10 rowerów "Larisa"
Producent: Megaandrea
Cena: 18 900,00 zł (netto: 15 365,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Wiata rowerowa z drewna na 15 rowerów "Larisa" Wiata rowerowa z drewna na 15 rowerów "Larisa"
Producent: Megaandrea
Cena: 23 200,00 zł (netto: 18 861,79 zł )
szt.
zobacz więcej
Wiata rowerowa z drewna na 16 rowerów "Larisa" Wiata rowerowa z drewna na 16 rowerów "Larisa"
Producent: Megaandrea
Cena: 24 200,00 zł (netto: 19 674,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Wiata rowerowa z drewna na 20 rowerów "Larisa" Wiata rowerowa z drewna na 20 rowerów "Larisa"
Producent: Megaandrea
Cena: 29 900,00 zł (netto: 24 308,94 zł )
szt.
zobacz więcej

Eleganckie wiaty rowerowe z drewna

Duże miasta na różne sposoby popularyzują rowery, które mają być ekologiczną alternatywą dla prywatnych samochodów i komunikacji publicznej. I rzeczywiście rowerów przybywa, dojeżdżamy nimi do pracy, szkoły lub na uczelnię omijając miejskie korki.

Gdzie zostawić rower?

Samorządy i duże firmy starają się zapewnić miejsca do parkowania rowerów. Najczęściej są to stojaki wydzielonym miejscem na pojedyncze rowery, które pozwalają na ich stabilne ustawienie i zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą. Stojaki umieszczane są pod firmami, szkołami, uczelniami, sklepami oraz w miejscach szczególnie ruchliwych. Te ostatnie najczęściej przeznaczone są dla rowerów miejskich, które można wypożyczyć.

Wiaty rowerowe z drewna

Stojaki rowerowe są praktycznym rozwiązaniem w przypadku, kiedy zostawiamy rower na krótki czas podczas zakupów, wizyty u fryzjera czy kosmetyczki. Zostawienie roweru w stojaku, rodzi pewne problemy, które może rozwiązać wiata rowerowa.

Zadaszona wiata chroni rowery przed działaniem czynników atmosferycznych, przede wszystkim przed deszczem i śniegiem. Znacznie przyjemniej jest usiąść na suchym siodełku. Zadaszenie chroni także przed niekorzystnym działaniem promieni UV, które mają niekorzystny wpływ na lakier.

Oferowane przez nas wiaty ze ścianami z drewna zapewnią rowerom ochronę przed opadami, promieniami słonecznymi oraz wiatrem. Komfort parkowania roweru jest znacznie większy.

Wiaty ze ścianami z drewna

Wiata rowerowa z drewna doskonale wpisuje się w aranżację każdego budynku, bez względu na styl. W otoczeniu budynków klasycznych będzie stanowić ich naturalne uzupełnienie. W przypadku nowoczesnych, minimalistycznych realizacji, ociepli ich wizerunek.

Nasze wiaty z drewna wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja nośna wykonana jest z profili ocynkowanych ogniowo, natomiast wypełnienie z zaimpregnowanych desek. Dzięki temu wiata rowerowa odporna jest na działanie różnych czynników atmosferycznych.

W naszej ofercie znajdują się wiaty z drewna pozwalające na przechowywanie od 5 do 20 rowerów, w zależności od wybranego modelu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl