Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wiaty z niezabudowanymi ścianami

Wiaty z niezabudowanymi ścianami wykonane z wysokiej klasy materiałów przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Nie tylko umożliwiają one bezpieczny postój rowerów, ale również skutecznie chronią pojazdy przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Występują w wielu różnych wariantach, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego modelu nie będzie stanowić wyzwania. Konstrukcja może zostać przystosowana do indywidualnych potrzeb kupującego. Istnieje opcja pomalowania wiaty na dowolny kolor wybrany z palety RAL.

Nieprzeciętna wytrzymałość

Oferowane wiaty z niezabudowanymi ścianami wykonywane są z wysokiej klasy stali, która posiada ponadprzeciętne parametry użytkowe. Cechują się one wysoką stabilnością oraz wytrzymałością. Wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz akty wandalizmu, co jest szczególnie istotne w miejscach użyteczności publicznej. Konstrukcje ocynkowane nie są podatne na negatywny wpływ wilgoci. Nie trzeba więc obawiać się ognisk rdzy.

Estetyczny wygląd

Proponowane niezabudowane wiaty rowerowe są nie tylko trwałe, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym. Estetyczny wygląd sprawia, że konstrukcja nie będzie szpecić otoczenia. Nie bez znaczenia jest również prosty i bezproblemowy montaż/demontaż. Warto wspomnieć także o atrakcyjnej cenie zakupu. Opisywane wiaty to inwestycja na lata, która się opłaca. Przed podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia należy zapoznać się z dostępnymi wariantami. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na wymiary oraz liczbę miejsc rowerowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl