Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wiaty rowerowe to element małej architektury, który coraz częściej spotykamy na osiedlach, w centrach handlowych czy przy kompleksach firm. Jazda rowerem cieszy się dużym zainteresowaniem, a coraz więcej użytkowników ma rowery o podwyższonym standardzie, co powoduje, że chcą je chronić, aby służyły jak najdłużej. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i proponujemy wysokiej jakości wiaty rowerowe, które stanowią doskonałą ochronę, lecz także element o wysokiej estetyce wykonania.

Wiaty rowerowe są różnej wielkości - jedną z większych propozycji jest wiata rowerowa na 16 rowerów. Wiaty są dostosowane do różnych stojaków na rowery - np. szeregowych czy typu "U". Stworzone są z materiałów o podwyższonej trwałości - stali, drewna czy poliwęglanu. Materiały te tworzą wytrzymałe konstrukcje o różnej stylistyce. Nowoczesny design jest naszą domeną. Wszystko to sprawia, że wiaty mogą być z powodzeniem stawiane przy różnego typu obiektach - zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach.
Wiaty rowerowe mogą też być dostosowywane do preferencji zamawiającego - szczególnie jeśli chodzi o kolor elementów stalowych, które mogą przybierać barwę dowolnie wybraną spośród palety RAL.

Wiata rowerowa na 16 rowerów

Wiaty rowerowe prezentują się niezwykle nowocześnie i świadczą o zainteresowaniu potrzebami współczesnego człowieka. Dlatego są tak chętnie stawiane przy hotelach, pensjonatach czy firmach. Dobre jakościowo, estetycznie wykonane wiaty rowerowe na 16 rowerów to propozycja idealna dla większych obiektów, które dysponują dostateczną powierzchnią wolnego terenu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl