Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób na co dzień zamienia podróż samochodem na rower. Wybór ten jest spowodowany kilkoma względami. Wśród nich można wyróżnić dbanie o zdrowie i kondycję, oszczędności, względy ekologiczne lub chociażby szybkość poruszanie się po miejskim ulicach w trakcie panujących korków.

Stale zwiększająca się liczba osób przemieszczających się na rowerach rodzi potrzebę zadbania o to, aby rowery można było zaparkować w specjalni do tego przeznaczonych miejscach.

Idealnie w tym temacie sprawdzają się wiaty rowerowe.
Producent wiat, firma Mega Andrea zadbał o to, aby w przestrzeni miasta znajdowały się miejsca, których rowerzyści mogą bezpiecznie pozostawić swój rower. Wśród szerokiej gamy produkowanych produktów znajdują się wiaty na 15 rowerów.

Wiaty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają stabilność i trwałość konstrukcji przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony dla sprzętu rowerowego. Wiaty w standardzie wykonane są z czarnej stali, jednak uwzględniając sugestie swoich klientów, firma Mega Andrea może wykonać je w dowolnej formie.

Powstała w ten sposób wiata dedykowana jest do parkowania w formie szeregowej, dzięki czemu może pomieścić więcej rowerów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl