Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Stojaki szeregowe w przestrzeni miejskiej


Podążając za rozwijającym się ogólnoświatowym trendem na zoptymalizowanie komunikacji miejskiej coraz więcej firm i instytucji dba o stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju transportu rowerowego. Przyczynia się do tego nie tylko konieczność stania w korkach, czy brak miejsc parkingowych, ale także chęć aktywnego spędzania czasu i troska o zdrowie. Jazda rowerem po mieście czy rekreacyjnie po ścieżkach rowerowych jest przyjemna tylko wtedy, gdy mamy zapewnioną odpowiednią infrastrukturę. Poza ścieżkami rowerowymi bardzo istotnym elementem jest możliwość bezpiecznego i wygodnego pozostawienia roweru na czas pracy, czy załatwienia swoich spraw.

Powszechne są już stojaki rowerowe umieszczone w przestrzeni miejskiej. Jak się okazuje coraz więcej firm, instytucji, zarządców osiedli, parków, skwerów decyduje się na postawienie stojaków rowerowych. W tego typu przestrzeni najlepiej sprawdzają się stojaki szeregowe, które zajmują mało miejsca i bardzo łatwo je przykręcić do podłoża za pomocą specjalnych śrub. Dodatkowo tego typu stojaki są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Dlaczego warto zainwestować w stojaki szeregowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo stojaki szeregowe przeznaczone na trzy, cztery lub pięć rowerów. Jednak konstrukcja pozwala na zamontowanie nieograniczonej ilości elementów, przez co w bardzo krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku można stworzyć coś na wzór parkingu rowerowego. Dlatego jest to tak wygodne rozwiązanie do zastosowania w przestrzeni publicznej, przy firmach, sklepach, zakładach pracy czy osiedlach mieszkaniowych.

Oferowane przez nas stojaki szeregowe wykonane są z rury stalowej o średnicy 20 mm, z podstawą z profilu stalowego o przekroju 30x30. Wszystkie elementy są ocynkowane ogniowo, co chroni je przed korozją. Dodatkowo za niewielką opłatą nasza firma oferuje możliwość pomalowania stojaków na dowolny kolor. Wszystkie stojaki wykonane są z dbałością o szczegóły i troską o funkcjonale aspekty tego wyposażenia przestrzeni publicznej.

Produkty, które posiadamy w ofercie wyróżniają się wyjątkową odpornością na warunki pogodowe oraz doskonałą jakością wykonania. Zapewniamy na nie 24 miesięczną gwarancję a zamówienia na stojaki szeregowe realizuje do 5 dni roboczych. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej pełnej oferty i składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl