Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Stojaki na 4 rowery

Stojak rowerowy szeregowy na 4 rowery, ocynkowany Delos 04 Stojak rowerowy szeregowy na 4 rowery, ocynkowany Delos 04
Producent: Megaandrea
Cena:

360,00 zł

Cena netto: 292,68 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak na rowery dwustronny 4 stanowisk Korynt 04 Stojak na rowery dwustronny 4 stanowisk Korynt 04
Producent: Megaandrea
Cena:

369,00 zł

Cena netto: 300,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stojaki na 4 rowery przystosowane są, do parkowania jedno — lub obustronnego. Zastosowane mogą być przy wejściu do budynków użyteczności publicznej, jak i sklepów czy prywatnych posesji. Produkt jest bardzo estetycznie wykonany i doskonale zlewa się z otoczeniem, więc nie zaburzy istniejącego ładu architektonicznego. Możliwość opcjonalnego wybrania koloru pozwoli dopasować go do istniejącej infrastruktury lub elementów małej architektury.

Montaż stojaków na różnych powierzchniach

Możliwe jest zamontowanie do różnego rodzaju podłoża takiego jak beton lub trawnik. Montaż do betonu powinien zapewnić stabilność całej konstrukcji, najczęściej stosowane jest kotwienie przy pomocy śrub zatopionych w betonie lub odpowiedniej wielkości kołków. Budowa stanowiska do parkowania na trawniku obejmuje wykonanie odpowiednich fundamentów pod kotwy. Głębokość zamocowania powinna uniemożliwiać wyrwanie śrub z podłoża. Minimalny rozmiar takiego fundamentu to 200x200x600 mm a noga stojaka powinna być zagłębiona na 500 mm.

Materiały i ich zabezpieczenie

Stojaki są zabezpieczone przed korozją. Technika cynkowania ogniowego jest optymalna, aczkolwiek w celu dopasowania do otoczenia lub preferencji klienta możliwe jest pomalowanie stojaka na dowolny kolor z palety RAL. Pokrycie farbą jest opcją dodatkowo płatną. Wszystkie elementy produktu wykonane są z wysokiej jakości materiałów stalowych odpornych na przypadkowe uszkodzenie.

Bezpieczeństwo

Stojaki wyprodukowane zostały w zgodzie z obowiązującymi normami z dbałością o szczegóły. Pod warunkiem zamontowania zgodnie z instrukcją danego produktu można zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania. Materiał, z którego wykonane są stojaki, nie powoduje niszczenia elementów rowerów oraz nie pozostawia plam i odbarwień. Stal ocynkowana jest naturalnym produktem podlegającym 100% recyklingowi.

Jeżeli ta oferta nie przedstawia poszukiwanego rozwiązania, warto zajrzeć w zakładkę o stojakach rowerowych typu "U". Dostępne są również stojaki na 3 lub 5 rowerów oraz wieszaki na rowery.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl