Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Stojaki U- inne

Stojak rowerowy U z profilu "Pireus" rozmiar 80x80, malowany Stojak rowerowy U z profilu "Pireus" rozmiar 80x80, malowany
Producent: Megaandrea
Cena:

480,00 zł

Cena netto: 390,24 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U z kątownika "Poros" rozmiar 80x80, malowany Stojak rowerowy U z kątownika "Poros" rozmiar 80x80, malowany
Producent: Megaandrea
Cena:

390,00 zł

Cena netto: 317,07 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U z profilu "VOLOS" wysokość 80 cm, malowany Stojak rowerowy U z profilu "VOLOS" wysokość 80 cm, malowany
Producent: Megaandrea
Cena:

489,00 zł

Cena netto: 397,56 zł

szt.
zobacz więcej
Stojak rowerowy U z płaskownika "KEROS" wysokość 80 cm, malowany Stojak rowerowy U z płaskownika "KEROS" wysokość 80 cm, malowany
Producent: Megaandrea
Cena:

513,00 zł

Cena netto: 417,07 zł

szt.
zobacz więcej

Stojak rowerowy U z profilu

Stojak rowerowy U z profilu to jeden z najpopularniejszych typów stojaków. W odróżnieniu od modeli szeregowych wyróżnia się on prostą konstrukcją, dzięki czemu występuje on w różnych wariantach.

Dlatego oprócz klasycznych stojaków, wiernie wzorujących się na literze U, oferujemy unikalne i wyróżniające się z tła modele w kształcie jedynie inspirowanym tą literą.

Stojaki w wyjątkowych kształtach

W kategorii stojaków rowerowych U z profilu odnaleźć można m.in. modele w kształcie odwróconego trapezu, modele stylizowane na kształt ramy rowerowej, czy też stojaki wykonane z kątownika. W ostatnim przypadku ma się do czynienia ze stojakiem, którego ramiona odchodzą od siebie pod kątem 90 stopni.

Innym ciekawym rozwiązaniem znajdującym się w ofercie jest model wykonany z płaskiego profilu o grubości 8 mm. Wyjątkowe kształty sprawdzą się w większości miejsc, ale są zalecane szczególnie w przestrzeniach nietuzinkowych. Wyłamujących się poza standardowe normy. Tego rodzaju stojaki to dokonały pomysł m.in.:

- w pobliżu miejsc kultury,
- galerii handlowych,
- nowoczesnych parków,
- nowoczesnych osiedli.

Materiały wykonania stojaka rowerowego.

Stojaki najczęściej wykonane są ze stali czarnej lub nierdzewnej, dzięki czemu są one odporne na uderzenia, wgniecenia oraz na nadmierne obciążenia Oznacza to, że pomimo uderzeń stojak zachowa swój pierwotny kształt przez cały czas użytkowania.

Dodatkowo znajdujące się w kategorii stojaki U-kształtne zostały zabezpieczone za pomocą ocynku ogniowego, który chroni je przed pojawieniem się ognisk korozji. Pozwala to na korzystanie z oferowanych modeli przez kilkadziesiąt lat.

Przypinanie rowerów do stojaka

Podstawową zaletą stojaków U-ksztatłnych jest poziom oferowanego przez nie bezpieczeństwa. Przypinając do stojaka ramę, ma się pewność, że rower nie zostanie skradziony.

Rowery mogą być przypinane z obydwu stron stojaka, co oznacza, że z jednego modelu korzystać mogą 2 rowery. Same stojaki w zależności od rodzaju mogą być mocowane do podłoża lub betonowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl