Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kosze na śmieci

Miejski kosz na śmieci drewniany- „Dokos” 55l

Miejski kosz na śmieci drewniany- „Dokos” 55l
Miejski kosz na śmieci drewniany- „Dokos” 55l

Elegancki i efektowny miejski kosz na śmieci.

Kosz na śmieci „Dokos” jest przeznaczony do usytuowania w ciągach ulic, parków, bulwarów, deptaków, lub przy przystankach autobusowych. Pojemnik z blachy ma pojemność 54 l. Konstrukcja kosza jest wykonana z profilu stalowego, natomiast boki kosza są obłożone impregnowaną deską z drewna iglastego. Możemy pomalować kosz na dowolny kolor z palety RAL. Mocowanie kosza do podłoża za pomocą kotew lub kołków rozporowych. Oprócz koszy w podobnej stylistyce wykonujemy ławki 

Miejski metalowy kosz na śmieci- „Parnas” 70l

Miejski metalowy kosz na śmieci- „Parnas” 70l
Miejski metalowy kosz na śmieci- „Parnas” 70l

Elegancki i efektowny stalowy kosz na śmieci.

Kosz na śmieci „Parnas” przeznaczony do usytuowania w ciągach ulic, parków, bulwarów, deptaków, lub przy przystankach autobusowych. Pojemnik z blachy ma pojemność 70 l. Możemy pomalować kosz na dowolny kolor z palety RAL. Mocowanie do podłoża za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Miejski metalowy kosz na śmieci- „Samos” 30l

Miejski metalowy kosz na śmieci- „Samos” 30l
Miejski metalowy kosz na śmieci- „Samos” 30l

Elegancki i efektowny stalowy kosz na śmieci.

Kosz na śmieci „Samos” przeznaczony do usytuowania w ciągach ulic, parków, bulwarów, deptaków, lub przy przystankach autobusowych. Pojemnik z blachy ma pojemność 30 l. Możemy pomalować kosz na dowolny kolor z palety RAL. Mocowanie do podłoża za pomocą kotew lub kołków rozporowych. Możliwa również opcja do wbetonowania.

Miejski stalowy kosz na śmieci "Naxos" 55l

Miejski stalowy kosz na śmieci "Naxos" 55l
Miejski stalowy kosz na śmieci "Naxos" 55l

Miejski stalowy kosz na śmieci Naxos o pojemności 55 litrów jest wykonany z zamkniętego profilu stalowego o przekroju 50 x 50 mm. Kosz posiada praktyczne uchylne wieko, dzięki któremu w łatwy i szybki łatwy sposób możemy wyjąć odpadki.

Mała architektura kosze na śmieci

Dynamicznie zmieniający się świat i nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne stawiają przed nami nowe wyzwania, także te w kwestii estetyki przestrzeni publicznej, ciągów komunikacyjnych czy obiektów zamkniętych. Dotyczy to także, tak podstawowych elementów wyposażenia przestrzeni publicznej, jakimi są kosze na śmieci. Czasy, gdy pojemniki na odpady były w całości wykonane z blachy i pomalowane na nijakie kolory odeszły w niepamięć. Dziś ten element małej architektury stanowi nie tylko o walorach porządkowych danego miejsca, ale jest także jego częścią reprezentacyjną. Coraz częściej dba się o to by kosze na śmieci umieszczone w pobliżu parkowych ławek, placów zabaw czy miejskich przystanków były nie tylko trwałe, ale także eleganckie i spójne z otoczeniem. Dobry kosz na śmieci powinien być porządnie wykonany, ładny i wygodny w użytkowaniu.

Kosze na śmieci miejskie

W ofercie naszego sklepu znajdziecie propozycje koszów na śmieci, które są w całości ocynkowane, z metalu oraz z elementami drewnianymi, które są idealne do wykorzystania w przestrzeni publicznej, na skwerach, w parkach, przy ulicach, w galeriach handlowych, hotelach, obiektach zamkniętych czy jako element wyposażenie przy prywatnej posesji. Zaproponowane przez nas modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów z dbałością o detale. Kosze są odporne na bardzo intensywną eksploatację z możliwymi atakami wandalizmu. Ich konstrukcja pozwala na wygodne korzystanie z nich zarówno użytkownikom, jak i firmom odpowiedzialnym za ich opróżnianie.

Miejskie kosze na śmieci

Posiadamy kosze na śmieci cechujące się nowoczesnym i efektownym wzornictwem oraz z różnymi systemami opróżniania i w różniej obojętności, co pozwala na dobranie produktu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Pojemniki na odpady bardzo dobrze
wyglądają w każdym otoczeniu-na zewnątrz, jak i do użytkowania we wnętrzu. Kosze są zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz w razie potrzeby posiadają wymienne wkłady. Niektóre modele zostały wyposażone w daszki ochronne, dzięki czemu woda nie dostaje się do środka.

Parkowe kosze na śmieci

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, instytucje publiczne oraz osoby indywidualne. W przypadku pytań i wątpliwości-zachęcamy kontaktu z naszym biurem obsługi, które chętnie pomoże oraz doradzi klientom, jaki asortyment wybrać, by był zgodny z Państwa potrzebami. Szybki czas realizacji oraz wysyłka pod wskazany adres-zachęcamy do wygodnych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl