Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kosze na śmieci

Miejski kosz na śmieci drewniany- „Dokos” 55l Miejski kosz na śmieci drewniany- „Dokos” 55l
Producent: Mega Andrea
Cena:

990,00 zł

Cena netto: 804,88 zł

szt.
zobacz więcej
Miejski metalowy kosz na śmieci- „Parnas” 70l Miejski metalowy kosz na śmieci- „Parnas” 70l
Producent: Mega Andrea
Cena:

1 790,00 zł

Cena netto: 1 455,28 zł

szt.
zobacz więcej
Miejski metalowy kosz na śmieci- „Samos” 66l Miejski metalowy kosz na śmieci- „Samos” 66l
Producent: Mega Andrea
Cena:

1 350,00 zł

Cena netto: 1 097,56 zł

szt.
zobacz więcej
Miejski stalowy kosz na śmieci "Naxos" 55l Miejski stalowy kosz na śmieci "Naxos" 55l
Producent: Mega Andrea
Cena:

2 300,00 zł

Cena netto: 1 869,92 zł

szt.
zobacz więcej

Mała architektura kosze na śmieci

Dynamicznie zmieniający się świat i nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne stawiają przed nami nowe wyzwania, także te w kwestii estetyki przestrzeni publicznej, ciągów komunikacyjnych czy obiektów zamkniętych. Dotyczy to także, tak podstawowych elementów wyposażenia przestrzeni publicznej, jakimi są kosze na śmieci. Czasy, gdy pojemniki na odpady były w całości wykonane z blachy i pomalowane na nijakie kolory odeszły w niepamięć. Dziś ten element małej architektury stanowi nie tylko o walorach porządkowych danego miejsca, ale jest także jego częścią reprezentacyjną. Coraz częściej dba się o to by kosze na śmieci umieszczone w pobliżu parkowych ławek, placów zabaw czy miejskich przystanków były nie tylko trwałe, ale także eleganckie i spójne z otoczeniem. Dobry kosz na śmieci powinien być porządnie wykonany, ładny i wygodny w użytkowaniu.

Kosze na śmieci miejskie

W ofercie naszego sklepu znajdziecie propozycje koszów na śmieci, które są w całości ocynkowane, z metalu oraz z elementami drewnianymi, które są idealne do wykorzystania w przestrzeni publicznej, na skwerach, w parkach, przy ulicach, w galeriach handlowych, hotelach, obiektach zamkniętych czy jako element wyposażenie przy prywatnej posesji. Zaproponowane przez nas modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów z dbałością o detale. Kosze są odporne na bardzo intensywną eksploatację z możliwymi atakami wandalizmu. Ich konstrukcja pozwala na wygodne korzystanie z nich zarówno użytkownikom, jak i firmom odpowiedzialnym za ich opróżnianie.

Miejskie kosze na śmieci

Posiadamy kosze na śmieci cechujące się nowoczesnym i efektownym wzornictwem oraz z różnymi systemami opróżniania i w różniej obojętności, co pozwala na dobranie produktu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Pojemniki na odpady bardzo dobrze
wyglądają w każdym otoczeniu-na zewnątrz, jak i do użytkowania we wnętrzu. Kosze są zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz w razie potrzeby posiadają wymienne wkłady. Niektóre modele zostały wyposażone w daszki ochronne, dzięki czemu woda nie dostaje się do środka.

Parkowe kosze na śmieci

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, instytucje publiczne oraz osoby indywidualne. W przypadku pytań i wątpliwości-zachęcamy kontaktu z naszym biurem obsługi, które chętnie pomoże oraz doradzi klientom, jaki asortyment wybrać, by był zgodny z Państwa potrzebami. Szybki czas realizacji oraz wysyłka pod wskazany adres-zachęcamy do wygodnych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl